O nas

Zakład Usług Pogrzebowych ARKADIA powstał 1 kwietnia 1994 roku w Olsztynie.

Nazwa naszej firmy – ARKADIA – pochodzi z mitologii greckiej i oznacza krainę wiecznego szczęścia i spokoju, będący synonimem ziemskiego raju.

Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu i wieloletniej obecności na olsztyńskim rynku usług pogrzebowych staliśmy się firmą, która oferuje kompleksową obsługę ceremonii  pogrzebowej na wysokim poziomie jakości usług przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Służymy Państwu fachową radą i pomocą niezależnie od godzin urzędowania biura,  przez całą dobę. Proponujemy Państwu godne, profesjonalne, pełne taktu załatwienie spraw związanych z ostatnią posługą, również w domu klienta. W naszej działalności bardzo ważna jest dobra organizacja oraz dyspozycyjność wobec osób dotkniętych nieszczęściem. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy bogate doświadczenie w organizacji kameralnych, rodzinnych uroczystości, jak i dużych, oficjalnych pogrzebów, w tym organizowanych zgodnie z ceremoniałami służb mundurowych (zapraszamy do galerii – „Arkadia w fotografii”).

Nasza kadra składa się wyłącznie z profesjonalnych pracowników, których zadaniem jest nie tylko pomóc Państwu w dopełnieniu wszelkich możliwych formalności, także urzędowych w Polsce i za granicą, ale również przejść te bolesne momenty żałoby.

Transport krajowy  odbywa się całodobowo 7 dni w tygodniu karawanami, przystosowanymi zgodnie z przepisami Unii Europejskiej do transportu zwłok.

Łącząc się w bólu po stracie bliskiej osoby, staramy się spełnić kulturalnie i ze zrozumieniem wszystkie życzenia rodziny w związane z organizacją ostatniej posługi.

Zależy nam, aby ceremonia pogrzebowa była dostojna i pełna godności. Staramy się o to, aby ostatnie chwile łączące zmarłych i pozostających w bólu bliskich były wypełnione szacunkiem, życzliwością i zrozumieniem.

Oferujemy odzież, kwiaty, znicze oraz akcesoria niezbędne do zorganizowania pogrzebu.

W ramach zasiłku pogrzebowego kredytujemy koszty pogrzebu do wysokości 4000 zł.

 

ARKADIA